در دانشگاه شریف برگزار می شود

نخستین همایش ملی چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

نخستین همایش ملی چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی لینك بگیر: نخستین همایش ملی نوآوری و بزرگترین چالش نوآوری باز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی طی روزهای 9 و 10 مهرماه امسال در دانشگاه شریف انجام می شود.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، رویداد چشم انداز نوآوری با هدف توجه و تمركز بر سوژه نوآوری در یكی از مهمترین صنایع ایران یعنی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی شكل گرفته است. این رویداد می خواهد تا با ترسیم چشم انداز نوآوری در صنعت به معرفی، توسعه و ترویج ابزارهای مورد نیاز در دستیابی به این اهداف بپردازد.

در این راستا ضمن بهره برداری از ابزارهای توسعه و ترویج دانش تخصصی نوآوری و ارائه تجربیات باارزش بین المللی و داخلی در این عرصه، به رویكرد نوآوری باز و پتانسیل شركت های فناور نیز در این عرصه توجه ویژه شده است. بطوریكه با برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی شركت های فناور، دانش بنیان و استارتاپ های فعال در این صنعت، گردهمایی ویژه ای از توانمندی های اكوسیستم نوآوری در این عرصه گرد هم آمده است. ضمناً با برگزاری بزرگترین چالش نوآوری باز در صنعت، سعی شده است تا ارتباط ویژه ای میان نیازمندی های صنعت و توانمندی های شركت های فناور و دانش بنیان به وجود آمده و در نهایت با ارزیابی و انتخاب طرح های فناورانه و نواورانه برتر توسط متخصصان صنعت و دانشگاه، از آنها تقدیر به عمل آید.

این همایش تخصصی با هدف بحث و بررسی در ارتباط با فرصت ها و چالش های نوآوری در صنعت، انتقال رویكردهای نوین، دانش تخصصی و تجارب موفق داخلی و بین المللی در حوزه نوآوری برگزار می شود و با بهره گیری از دانش اساتید نوآوری و نیز متخصصان صنعت، اهتمام خواهدنمود تا همایشی تخصصی، كاربردی و منطبق بر نیازهای روز صنعت ارائه كند.

در چالش نوآوری باز، ضمن انتقال اولویت های كلیدی صنعت به شركت های فناور، دانش بنیان و استارتاپ ها، با شناسایی، ارزیابی و انتخاب طرح های فناورانه و نوآورانه ارائه شده توسط این شركت ها و با داوری مشترك متخصصان صنعت و دانشگاه، طی مراسم اختتامیه همایش با اهدای جوایز ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون ریالی از ۳ طرح برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.
علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.petroinnovation.ir بازگشت كنند.

منبع:

1398/06/23
22:14:57
5.0 / 5
4812
تگهای خبر: دانش بنیان , سایت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی