توسط ستاد نانو صورت می گیرد

بررسی كاربردهای فناوری نانو در حوزه كامپوزیت و پلیمر

بررسی كاربردهای فناوری نانو در حوزه كامپوزیت و پلیمر به گزارش لینك بگیر از جانب ستاد توسعه فناوری نانو به منظور معرفی محصولات، تجهیزات و شركت های فناور موفق در حوزه پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین مبادرت به برگزاری دوره آموزشی در این عرصه شده است.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، دوره آموزشی صنعتی "كاربردهای فناوری نانو در حوزه پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین" با هدف معرفی توانمندی های فناوری نانوی ایران و جهان در حوزه پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین به جامعه صنعتی و دانشگاهی كشور با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو در روز پنج شنبه، ۲۸ شهریورماه امسال برگزار می شود.
این دوره با رویكرد فناورانه و صنعتی با هدف معرفی محصولات، تجهیزات و شركت های فناور موفق در حوزه پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین، معرفی سیاست ها و الگوهای حمایتی ستاد نانو، ایجاد بستر شناسایی و رشد فناوران، كارگزاران و مدرسان صنعتی فناوری نانو، تبیین چالش ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشكلات صنایع در حوزه پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین و ایجاد بستر تبادل دانش و فناوری بین جامعه دانشگاهی و فناوران و جامعه صنعتی كشور برگزار می گردد.
كاربرد فناوری نانو در حوزه كامپاند و مستربچ، كاربرد فناوری نانو در حوزه رنگ و رزین و كاربرد فناوری نانو در حوزه كامپاند و مستربچ های الاستومری همچون موضوعاتی است كه در این كارگاه بحث و تبادل نظر می شود.
این دوره به مدت ۱۱ ساعت روز پنجشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۸ از ساعت ۸ الی ۱۹ در سالن كنفرانس ستاد توسعه فناوری برگزار می شود. افراد حاضر در این دوره همینطور فرصت بازدید از نمایشگاه توانمندی های فناوری نانو ایران در محل ستاد نانو را هم خواهند داشت.
علاقه مندان برای حضور در این دوره می توانند تا روز یكشنبه، ۲۴ شهریورماه نسبت به ثبت نام خود در این دوره اقدام نمایند. با عنایت به اینكه این دوره همزمان به صورت مجازی هم برگزار می شود، علاقه مندانی كه امكان شركت در دوره به صورت حضوری را ندارند، می توانند به صورت مجازی در دوره شركت نمایند.
در انتها دوره به تمامی شركت كنندگان گواهی حضور از جانب ستاد نانو اعطا خواهد شد.
منبع:

1398/05/19
18:40:16
5.0 / 5
4756
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی