معاون وزیر ارتباطات خبر داد:

عرضه قبوض با كارپوشه ملی، رشد 120درصدی سرویس های خرید اینترنتی

عرضه قبوض با كارپوشه ملی، رشد 120درصدی سرویس های خرید اینترنتی به گزارش لینك بگیر معاون وزیر ارتباطات از رشد ۱۲۰ درصدی خرید و فروش اینترنتی در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: قبوض خدماتی دستگاه ها از راه كارپوشه ملی ایرانی ها عرضه می شود.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، حسین نعمتی، معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شركت ملی پست امروز (سه شنبه ۸ مرداد ماه) در مراسم امضای تفاهمنامه كارپوشه ملی ایرانی ها با سازمان فناوری اطلاعات ایران، اظهار داشت: در جهت سیاست های كلان وزارت ارتباطات در تحقق ایران هوشمند، فعالیت های مؤثری در حال انجام می باشد كه یكی از آنها تعریف ۱۰۰ پروژه با مشاركت بخش خصوصی و استارت آپ ها در جهت عرضه خدمات با كیفیت به مردم است.
وی ایجاد كارپوشه ملی ایرانی ها را استفاده از بستر الكترونیكی برای تبادل خدمات دولت عنوان نمود كه ثمره آن رفاه و آسایش مردم خواهد بود و اظهار داشت: از راه این طرح، مكاتبات و خدمات الكترونیكی دولت به مردم در بستر اپلیكیشن ها و به صورت آنلاین عرضه می شود.
نعمتی تاكید كرد: این پروژه در جهت بند ۳ ماده ۶۷ قانون برنامه ششم توسعه در خصوص قانون انتشار اطلاعات آزاد اجرایی می شود تا همه دستگاه های دولتی، خدمات قابل عرضه خویش را از این بستر در اختیار مردم قرار دهند.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری این طرح فراهم گشته است، افزود: امیدواریم با همكاری و همپوشانی با سازمان فناوری اطلاعات، بتوانیم این خدمات را به مردم عرضه نماییم.
وی با اشاره به اینكه رویكرد «پست نامه» تغییر كرده و امروز شاهد خرید و فروش اینترنتی و خدمات الكترونیكی هستیم، خاطرنشان كرد: طی یك سال قبل سرویس های در رابطه با خرید و فروش اینترنتی در كشور، بیشتر از ۱۲۰ درصد رشد داشته است و ما امیدواریم تفاهمنامه كارپوشه ملی ایرانیان، سبب عرضه خدمات الكترونیكی بیشتری به مردم شود.
نعمتی با اشاره به تذكر وزیر ارتباطات برای حذف قبوض خدماتی در سطح كشور اظهار داشت: امیدواریم دستگاه ها از ظرفیت كارپوشه ملی ایرانی ها برای حذف قبوض كاغذی و عرضه آن به صورت الكترونیكی استفاده كنند.
مدیرعامل شركت ملی پست ایران، تحقق این امر را یكی از زیرساخت های پایه دولت الكترونیك عنوان نمود كه می تواند به بحث بیگ دیتا و اطلاعات مكانی بینجامد.
وی اظهار داشت: به دنبال این هستیم كه این اطلاعات را هم از راه كارپوشه ملی ایرانی ها در اختیار مردم قرار دهیم.

1398/05/08
22:19:04
5.0 / 5
4969
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی