نتیجه داده كاوی یك شركت دانش بنیان؛

واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی

واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی لینك بگیر: داده كاوی از واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی از آن حكایت می كند كه رویكرد 66 درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، داده كاوی (Data Mining) یك شركت دانش بنیان در حوزه كلان داده(Big Data) از واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی نشان داده است رویكرد ۶۶ درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است.
داده كاوی «دیتاك» از این مساله از آن حكایت می كند كه طی هدف قرار گرفتن پهپاد آمریكایی موسوم به «گلوبال هاوك» توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كاربران شبكه های اجتماعی، به این خبر واكنش نشان دادند.
رویكرد ۶۶ درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است و سپاه را بابت این كار مورد تحسین خود قرار داده اند.
نمایش اقتدار نظامی ایران به دنیا مهم ترین دلیل تمجید كاربران بوده است.

حدود ۳۱ درصد كاربران نگاهی خنثی نسبت به این رویداد داشته اند. تنها ۳ درصد كاربران از این اتفاق ابراز نارضایتی كرده اند كه مضمون ۱ درصد از این ۳ درصد انتقاد و باقی تخریب وجهه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.
این اطلاعات بر اساس رصد اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی بوده كه «دیتاك» بزودی به افكارسنجی كاربران توئیتر در این زمینه خواهد پرداخت.


منبع:

1398/04/06
11:15:46
5.0 / 5
4897
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی