در پارك علم و فناوری البرز صورت گرفت

تولید شبیه ساز مخازن نفتی

تولید شبیه ساز مخازن نفتی به گزارش لینك بگیر طرح دستگاه شبیه ساز مخازن نفتی مورد استفاده در پروژه های نفت و گاز برای نخستین بار در كشور در پارك علم و فناوری البرز تولید شد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، میثم راضی فر، مدیرعامل یك شركت دانش بنیان با بیان این خبر درباره خصوصیت های این طرح اظهار داشت: این نمونه می تواند در مقابل دمای ۱۵۰ درجه و فشار بالا را مقاومت كند و قابلیت انتقال امواج و سیالات را داشته باشد.
وی با اشاره به این كه ۱۵ سال برای این پروژه زمان و هزینه صرف شده است، اظهار داشت: دنیا به سمت ژئومكانیك و ژئوتكنیك پیش می رود و این بحث، بحث نو و جدیدی است، اظهار نمود: با این تكنولوژی میدان و شرایط مخزن واقعی را شبیه سازی شده است و همه آزمایش ها و تست های لازم برای حصول اطمینان از كیفیت محصول هم انجام شده است و هم اكنون به صورت پایلوت در بعضی از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است.
مدیرعامل این شركت دانش بنیان با اشاره به هم افزایی خوب شركت های مختلف و برندهای صنعتی در پارك علم و فناوری البرز تصریح كرد: با استفاده از امكانات این پارك شرایط خوبی برای موفقیت شركت و دستاوردهایمان فراهم گشته است و برای موفقیت بیشتر و تجاری كردن محصولات در زمینه های مختلف تلاش می نماییم.
وی با اشاره به این كه این شركت در زمینه نفت و گاز بحث ژئومكانیك و ژئوتكنیك را دنبال می كند، اظهار داشت: این مخازن در صنایع فوق عمیق مثل مخازن نفت، استخراج نفت و در اعماق حفاری را كاربرد دارد.
راضی فر با اشاره به حمایت شركت های نفتی از تولید این محصول اظهار داشت: بازار ما حوزه نفت و گاز و پتروشیمی است و با ۲۵ نیروی فعال برای تولید این محصول و سایر محصولات مورد نیاز پروژه های سدسازی و مخازن مورد نیاز آنها تلاش می نماییم.1398/03/27
19:31:27
5.0 / 5
4751
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی