در قالب برگزاری دومین آزمون استخدامی بخش خصوصی صورت گرفت

حضور ۱۰ هزار داوطلب جویای كار در دانشگاه تهران

حضور ۱۰ هزار داوطلب جویای كار در دانشگاه تهران به گزارش لینك بگیر دبیر شورای سیاستگذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با اشاره به برگزاری دومین دوره این آزمون اظهار داشت: در این دوره ۱۰ هزار نفر در مرحله مصاحبه حضوری تهران حاضر شدند.


محمد قمری در حاشیه دومین آزمون استخدامی بخش خصوصی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: آزمون استخدام بخش خصوصی با هدف استفاده از راهكارهای دانش بنیان و تسهیل شرایط اشتغال جوانان از طریق سنجش مهارت های آنان و معرفی آنها به شركت های صنعتی، از سال ۹۶ شروع به كار كرد.
وی با اشاره به اینكه در اولین دوره برگزاری این آزمون ۶۰ هزار نفر ثبت نام كردند، خاطرنشان كرد: این آزمون در دو بخش آزمون اینترنتی و مصاحبه حضوری برگزار می گردد كه آزمون اینترنتی آبان ماه سال قبل برگزار گردید.
قمری افزود: در دور اول این آزمون پس از آزمون اینترنتی و مصاحبه حضوری، ۸ هزار و ۲۰۰ نفر برای اشتغال به شركت ها عرضه شدند.
دبیر شورای سیاستگذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با اشاره به دومین آزمون تصریح كرد: دومین دوره این آزمون در سال ۹۷ با ثبت نام از ۱۳۰ هزار نفر شروع شد. آزمون مرحله اول به صورت اینترنتی برگزار گردید. مرحله دوم هم به صورت مصاحبه حضوری از ۲۰ دی در شهر تبریز شروع به كار كرد.
وی افزود: امروز ۱۶ اسفند آخرین مصاحبه حضوری دومین آزمون استخدامی بخش خصوصی در تهران با حضور ۱۰ هزار داوطلب در حال برگزاری است. این آزمون در دانشگاه تهران برگزار شده است.
به گفته وی این مرحله علاوه بر تبریز در شهرهای اهواز، اصفهان، كرمان، شیراز، مشهد و همدان برگزار شده است.
قمری تصریح كرد: بر مبنای آمار برگزاركنندگان، در این مرحله ۳۹ درصد داوطلبان زن و ۶۱ مرد بودند، ضمن آنكه ۴۵ درصد شركت كنندگان در سنین ۲۵ تا ۳۰ سال و ۲۵ درصد در سنین ۳۰ تا ۳۵ سال بودند.
وی افزود: ۱۵۰۰ شركت صنعتی تجاری و فناور و در مجموع ۳۰ هزار فرصت شغلی به دنبال این آزمون عرضه شده است.1397/12/17
00:57:52
5.0 / 5
4786
تگهای خبر: اینترنت , دانش بنیان , شركت , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی